Ужас! Младеж заля и запали момиче на пейка в Благоевград

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (4)
11:20 / 07.07.2017
1487
Със заповед за задържане до 24 часа, от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград, е задържан 17-годишен младеж от  Благоевград. Около 23:00 часа на 06.07.2017г. на пейка в района на ул."Хр.Чернопеев" в гр.Благоевград, след възникнал спор, същият е залял със запалима течност по гърдите и корема 17-годишно момиче от Благоевград, след което я запалил. 

Момичето е успяло само да загаси огъня и не е пострадало. Тя е получила порезна рана на десен крак от стъкло на хвърлена бутилка, която се счупила. За случая е уведомена РП-Благоевград. Образувано е досъдебно производство. Работата продължава.

Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Ад на магистрала "Тракия"!
Meteo Balkans с пълна прогноза за месец май
Доц. Наталия Киселова: Скандал може да стане от най-малкото
Много студена сутрин ни очаква
Голяма промяна в здравните досиета на българите
Вдигат стипендиите на студентите и докторантите у нас


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).