Спасиха четирима турски туристи над Банско

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:25 / 21.01.2017
1455
Трима сноубордисти и скиор от Турция бяха спасени навредими, след като се оказаха блокирани в местността Ечмище над Банско, предаде "Фокус", като се позова на Планинската спасителна служба.

Вчера следобед четиримата навлезли в район извън ски пистите, но осъзнали, че е невъзможно за тях да излязат заради гъстата гора и над 1-метровия сняг.

В спасяването им били ангажирани 15 спасители от Банско. Те започнали търсенето около 17 часа и приключили в ранните часове на днешния ден.

Туристите са били транспортирани от мястото на инцидента, тъй като не са имали поражения и здравословни проблеми.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Почина Ирина Мутафчиева
Калин Стоянов: Демерджиев лъже
Собственик на автомобил се оплака: Интерпол дава, българските вла...
Тежка верижна катастрофа на АМ "Тракия"
Таксите в университетите скачат драстично
Загина оперният певец Богомил Спиров


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).