Премиерът се срещна с хотелиери и ресторантьори

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:24 / 11.05.2020
1625
Министър-председателят Бойко Борисов се срещна с представители на ресторантьорския и хотелиерския бранш у нас. По време на разговора бяха обсъдени прилагащите се противоепидемични мерки в сектора във връзка с разпространението на COVID-19.

Представителите на ресторантьорите и хотелиерите изложиха своите виждания и предложения за функционирането на заведенията в условията на пандемия. По време на срещата бяха дискутирани и допълнителни мерки в подкрепа на сектора у нас.

Виж коментарите (0)

Още по темата (14539):
12.02.2025 Нито една област вече не е в грипна епидемия
11.02.2025 Край с грипната епидемия!
11.02.2025 Тодор Кантарджиев: Не сме закрили грипната епидемия!
08.02.2025 Лекар каза кога идват усложненията от грипа и предупреди българите: Не трябва да се сваля температура до 38 градуса!
06.02.2025 Няма да има недостиг на лекарства, ако хората не се презапасяват и не се крият медикаментите по складовете 
05.02.2025 Въпреки грипа: Без национална ваканция, решението остава на местно ниво
Още новини от Национални новини:
Мъж намери муха в буркана с компот от Кауфланд
Meteo Bulgaria: Три дни нонстоп снеговалеж, ще натрупа 30 см
Какво ще бъде новото райониране на страната
Правото на пенсия не се погасява по давност
Атанас Зафиров и Борислав Гуцанов на балотаж в надпреварата за пр...
Гласуването за председател на БСП започна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).