Посланикът на Северна Македония поднесе цветя на мястото на тежката автобусна катастрофа на АМ "Струма"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:26 / 23.11.2022
1230
Посланичката на Северна Македония Агнеса Руси-Поповска поднесе цветя на мястото на трагичната автобусна катастрофа на АМ "Струма", в която загинаха 45 македонци, предава БНТ.

Днес се навършва една година от един най-тежките пътни инциденти у нас.

През нощта на 23 ноември 2021 г. автобус с туристи от Северна Македония катастрофира на магистрала "Струма". Загинаха 46-ма души. Сред водещите версии за катастрофата е човешка грешка.

Виж коментарите (0)

Още по темата (123):
13.01.2025 Диана Русинова: АПИ са длъжни да ни дадат пътни условия, в които ние дори и да сгрешим, поне да останем живи
08.01.2025 АПИ има вина за катастрофата на АМ "Струма", при която загинаха 45 души от Северна Македония
24.11.2024 Три години от смъртоносната катастрофа с македонски автобус край Боснек
07.03.2024 Собственикът на фирмата, чийто автобус изгоря на АМ "Струма", ще лежи в
затвора
22.11.2022 Година след трагедията с автобуса на АМ "Струма" –  ужасът за оцелелите още е жив
17.10.2022 Близките на загиналите в катастрофата с автобус на АМ "Струма" могат да осъдят застрахователите на АПИ за над 2 млн. лв.
Още новини от Национални новини:
Митов: Част от опозицията се опитва да блокира влизането ни в евр...
Днес започват тестовете на системата за контрол на средната скоро...
Когато има запор, служителят иска да си получава заплатата в кеш
120 000 млади българи имат дългове към ЧСИ!
Лекарката, обвинена с думите "убихте ни внучето": Нямаше болки, к...
От училището на хапещата Жоро Игнатов директорка обвиниха журнали...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).