Пеевски: НАП да се захванат с данъците на крупните бизнеси, а не да дебнат хората, които достойно си изкарват прехраната

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
15:49 / 11.03.2025
396
НАП да се захванат с данъците на крупните бизнеси, а не да дебнат хората, които достойно си изкарват прехраната. Това заяви лидерът на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски в съобщение до медиите.

"Съобщението на НАП, че наблюдават 10 000 маникюристки, фризьорки и козметички, ако е първоаприлска шега е неуместна и ненавреме! Ако е реално - е много смущаващо, защото данъчните дебнат хората, които достойно си изкарват прехраната и си издържат семействата, вместо да се захванат с големите корпорации, олигарси и крупни бизнеси, да им събират данъците, за да гарантират приходите в хазната и оттам сигурността на публичния бюджет и хората", пише той.

"Ако е реално - е много смущаващо, защото данъчните дебнат хората, които достойно си изкарват прехраната и си издържат семействата, вместо да се захванат с големите корпорации, олигарси и крупни бизнеси, да им събират данъците, за да гарантират приходите в хазната и оттам сигурността на публичния бюджет и хората", добавя още Пеевски.

Виж коментарите (0)

Още по темата (809):
12.03.2025 Парламентът излезе с декларация заради делото за изборите, призова всеки гражданин да може да наблюдава преизчисляването 
12.03.2025 Борисов: Такъв хаос настана, че вече не знам кой е прав - нищо прозрачно не виждам
12.03.2025 Политолог: Влизането на "Величие" в парламента не е сигурно. Дори това да се случи съставянето на алтернативно мнозинство е невъзможно
12.03.2025 Парламентът изслушва вещите лица по конституционното дело за изборите
10.03.2025 Камелия Нейкова: Дали ще има преразпределение на мандатите в 51-ия парламент, ще се постанови с решение на КС
09.03.2025 Борислав Гуцанов категоричен: Крайно неразумно е да се коментира свалянето на Наталия Киселова
Още новини от Национални новини:
Бизнесмени: Има реална опасност от преструктуриране на портфейлит...
Важно! Затруднени са издаването и замяната на шофьорски книжки
Глобяват ни, ако пресичаме пешеходна пътека с телефон в ръка?
Повече от половин България е предупредена! Ето какво ни очаква ут...
Министърът на земеделието: Готов е законопроектът за регулация на...
Делян Пеевски: "Величие" не е спечелила да влезе в парламента, ня...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).