Определиха изпълнителя на тол системата

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (8)
16:02 / 10.10.2017
1747
Консорциум "Капш Трафик Солюшънс" е определен за изпълнител на обществената поръчка за проектиране, изграждане и въвеждане на електронна система за събиране на таксите за ползване на републиканската пътна мрежа. Тя ще бъде на база изминато разстояние за превозни средства с обща технически допустима максимална маса над 3,5 т (тол) и на база време за леките автомобили с обща технически допустима максимална маса до 3,5 т (електронна винетка). 

Председателят на Управителния съвет на Агенция "Пътна инфраструктура" инж. Дончо Атанасов подписа решението за класиране на участниците в процедурата и определянето на изпълнител на обществената поръчка.

Класирането на участниците, съгласно обявения критерий за оценка "Икономически най-изгодна оферта", е следното:

КОНСОРЦИУМ "КАПШ ТРАФИК СОЛЮШЪНС" - с комплексна оценка 100 точки;

КОНСОРЦИУМ "ТОЛ БЪЛГАРИЯ" - с комплексна оценка 74,27 точки.

Срокът за изпълнение на обществената поръчка е 19 месеца. Изграждането на тол системата ще бъде за сметка на избрания изпълнител. След успешното й внедряване инвестицията следва да се възвърне чрез събраните приходи.


Виж коментарите (8)
Още новини от Национални новини:
Ивелин Михайлов става депутат, вижте кои са новите имена в парлам...
Валентин Мундров: "Информационно обслужване" изчислява резултата,...
Ивелин Михайлов: Живеем в България и винаги има възможност за обр...
И бюджетът на Здравната каса бе приет на второ четене в комисия
Ако търговецът поиска копие на личен документ онлайн, използвате ...
"Величие" влиза в парламента!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).