Мним служител задигна 10 лаптопа от офис

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:34 / 09.01.2020
949
Мним служител задигна 10 лаптопа от офис на софтуерна фирма в София. Това оказва се не е първият случай, в който въпросният мъж изнася лаптопи. Последното му проявление е от сряда сутринта.

"Докато хигиенистката почиства офисите, млад мъж се представя за нов служител. Пристига в 6:20, при което жената му казва, че не го познава и го запитва къде отива. При което той се насочва към стая, която тя не чисти, и ѝ обяснява, че идва, за да си доработи. Влиза с хъс и самочувствие и сяда, уж, за да работи", разказа Ирена Иванова, един от собствениците на фирмата пред Нова тв.

"След като чистачката си тръгва, мъжът остава в офиса. Тогава той прави проверка на всички стаи, подбира си неслучайни модели лаптопи, подготвени за клиенти. Стойността на откраднатите компютри е до 10 000 лева", обясни Иванова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Ивелин Михайлов става депутат, вижте кои са новите имена в парлам...
Валентин Мундров: "Информационно обслужване" изчислява резултата,...
Ивелин Михайлов: Живеем в България и винаги има възможност за обр...
И бюджетът на Здравната каса бе приет на второ четене в комисия
Ако търговецът поиска копие на личен документ онлайн, използвате ...
"Величие" влиза в парламента!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).