Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Бургас
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Костадинов: Правителството, което ни управлява, е на Пеевски
© Булфото
Ситуацията в българския парламент е коренно различна след вчерашната декларация на ДПС на Доган. Стана ясно, че правителството, което ни управлява, е на Пеевски. Това заяви лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов в кулоарите на парламента във връзка със стабилността на правителството. 

"Ще зададем някои въпроси по време на дебатите", категоричен бе той. 

Костадинов се обърна към БСП и ИТН: "Мотивът, с който те влязоха в това управление, беше да се изолира Пеевски от властта. Това беше основното им оправдание да станат патерица на ГЕРБ, сега са патерица и на Пеевски". 

Лидерът на "Възраждане" заяви, че Пеевски притежава управлението. 

"ГЕРБ станаха младши партньор на Пеевски. В момента Борисов е младши партньор. За човек, който е управлявал 12 години държавата и обича редовно да се снима с чужди величия, това би трябвало да е малко унизително. Въпросът към него е докога ще търпи да бъде унижаван от Пеевски", каза той.

Костадин Костадинов се обърна към ПП-ДБ и попита защо те "отново ще подкрепят правителство на Пеевски": "Тези хора страдат от много тежко изразена форма на политическа шизофрения". 

"Този вот на недоверие ще очертае нова политическа реалност в нашата страна. ДПС на Доган няма как да служат вече за прикритие на БСП и ИТН. Става ясна ситуацията в страната - БСП и ИТН, освен, че са патерици на ГЕРБ, са и откровени патерици на Пеевски", смята той.  

Според "Възраждане" продължаване на управлението на редовния кабинет единствено ще задълбочи проблемите на страната.



Още по темата: общо новини по темата: 309
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
предишна страница [ 1/52 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Април 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Бюджет 2025
Световна черна хроника
Великден 2025
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Кабинетът "Желязков"
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Бургас и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: