"Бъдещи депутати в НС от "Величие", ако някй от вас направи същото като полк. Марков, ще последвате тяхната съдба".
По този начин влогърът Киро Брейка се обърна към новите нарадни представители от "Величие". Киро Брейка в няколко видеа изразява своята подкрепа към "Величие". А самият Николай Марков бе част от партията, но в предходния парламент настъпи раздор между него и Ивелин Михайлов. В поредица от свои видеа Киро Брейка изтъкваше, че благодарение на него "Величие" влезе в 50-то Народно събрание.
"Колкото се радвам за вас, толкова и се притеснявам. Обещавам ви, че ако предадете, мен и моите последователи, които съм убеждавал да гласуват за вас, и клекнете като полк. Марков, ще се постарая да имате неговата съдба. Видяхте, че колкото и кучета да ме залаяха, толкова останаха и без зъби. Много мразя да ме предава
някой за кауза, в която съм повярвал"
"Отнася се и за Ивелин Михайлов, ако обърка нещо. Аз от най-добрия му приятел, ще се превърна в най-голямия му враг. Трети път аз няма да ви простя и хората няма да ви простят. Ако ме излъжете и се продадете на тази сган и ако вземете пари от онези хора, и ще ви накарам да ги повръщате! Обещавам ви го. Ще се постарая всички да разберат какви предатели сте", допълни Брейка.
Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!