Излезе прогнозата за седмицата, абитуриентите няма да я харесат

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
08:48 / 22.05.2023
365
Днес преди обяд ще преобладава слънчево време. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност. Ще има краткотрайни валежи, на места с гръмотевици. Има условия и за градушки. Североизточният вятър ще се усили, в източните райони ще е умерен. Максималните температури ще са между 20° и 25°, малко по-ниски по Черноморието, в София - около 20°.

През следващите дни преди обяд ще преобладава слънчево време. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъжодвна облачност и на места, главно в източните и планинските райони, ще превали и прегърми. В петък и през почивните дни има повишена вероятност на повече места в цялата страна да има краткотрайни валежи и гръмотевични бури.

Във вторник вятърът ще е слаб, по Черноморието до умерен от североизток, в сряда в Западна и Централна България ще стихне. Дневните температури ще се повишават бавно, максималните в петък и събота ще са между 23° и 28°, а в неделя отново слабо ще се понижат, съобщават от НИМХ.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Атанас Зафиров: От днес БСП е различна, председателят ще бъде пръ...
Бусът от катастрофата със загинали край Видин, е извършвал нелега...
Проф. Огнян Герджиков: Не съдебната система е най-големият бич за...
След фотофиниш: Атанас Зафиров е новият председател на БСП
Мицкоски нападна Брюксел, България и Албания: Докога Македония ще...
Мъж намери муха в буркана с компот от Кауфланд


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).