Делото срещу Семерджиев е на финалната права

Автор: ИА Фокус
Коментари (0)
08:33 / 21.04.2023
725
Делото "Семерджиев" на финала си, по-малко от година след катастрофата, при която загинаха две млади жени в центъра на София. Прокуратура и защита са готови с пледоариите си "За" и "Против" вината на 36-годишния мъж.

Семерджиев неколкократно смени версията си в хода на процеса, като първо твърдеше, че е бил отвлечен от непознат човек и не е бил в колата по време на инцидента. В показанията си пред съда той изненадващо заяви, че колата му се давала под наем и във фаталната вечер две момичета ѝ правели тест драйв, а той само се возел, предаде NOVA

Скандал предизвикаха и заключенията на експерти, които така и не дадоха еднозначен отговор дали Семерджиев е бил дрогиран, когато е влязъл със 166 километра в час в кръстовището.

Виж коментарите (0)

Още по темата (252):
15.04.2025 Адвокатът на Хариет, убита от колата на Георги Семерджиев: 95% от ПТП са по вина на водача
25.02.2025 Какво каза Семерджиев пред съда?
28.11.2024 Продължава делото срещу бившата полицайка Симона Радева
19.11.2024 Майката на Симона Радева: Изглеждаше нормално. Видяла е катастрофата и е
спряла
19.11.2024 Съдът заседава по делото срещу Симона Радева
16.10.2024 Бившата полицайка Симона Радева родила тайно, бебето е на годинка
Още новини от Национални новини:
Регистрираха земетресение в Югоизточна България
Ивайло Калфин: Българският лев е изключително слаб като валута
Ето какво време прогнозират синоптиците в следващите дни
ПП-ДБ: Няма да участваме в гласуването на вота на недоверие утре
100 години от най-кървавия атентат в българската история
Внасяме все повече яйца от чужбина


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).