Борисов с големи новини за АМ "Струма"

Автор: Вилислава Ветренска
Коментари (0)
15:28 / 20.02.2024
1394
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви големи новини за АМ "Струма". Той показа видео от аутобана. Ето какво написа Борисов:

Изграждането на автомагистрала “Струма" беше приоритет на правителствата на ГЕРБ. Работихме неуморно и експедитивно, както хората очакваха от нас. През третия ни мандат започнахме съоръженията, които се откриват днес.

Осигурихме финасирането (европейско и национално), придвижихме тежките процедури, започна строителството на най-дългия и сложен тунел "Железница" и мостовите съоръжения от двете му страни.

Имахме решение и за най-опасния участък - този през Кресненското дефиле. Което вече три години отлежава “в кошчето". Защото тапата там си стои. И чака с години. Дано не потъне в безвремието, което през последните три години - откакто ГЕРБ не е управлява, забави ритъма на цялата държава.

Леко и безаварийно пътуване по новите участъци на “Струма"! Поздравления за всички, които работиха по тях! Успяхме, въпреки другите, които ни саботираха!

#РаботаРаботаРабота

Виж коментарите (0)

Още по темата (42):
16.01.2025 Девет фирми се борят за двата километра между АМ "Струма" и ГКПП "Кулата"
04.07.2024 Вижда се края на сагата с довършването на автомагистрала "Струма" през Кресненското дефиле
13.06.2024 Екоминистерството разреши строежа на източното платно на АМ "Струма" извън дефилето
20.02.2024 Председателят на НС, премиерът и двама министри откриха най-дългия тунел "Железница" на автомагистрала "Струма"
30.05.2023 Шишков: До два месеца ще стане ясно откъде ще премине трасето на АМ "Струма" през Кресненското дефиле
22.05.2023 Иван Шишков: Всички искаме да има максимално бързо решение за магистрала "Струма"
Още новини от Национални новини:
Ивелин Михайлов става депутат, вижте кои са новите имена в парлам...
Валентин Мундров: "Информационно обслужване" изчислява резултата,...
Ивелин Михайлов: Живеем в България и винаги има възможност за обр...
И бюджетът на Здравната каса бе приет на второ четене в комисия
Ако търговецът поиска копие на личен документ онлайн, използвате ...
"Величие" влиза в парламента!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).