Практикантската програма на Lidl в логистичните бази край София и Ямбол е възможност, която не е за изпускане. Ако си на 18, вероятно вече си се чудил какво да правиш през лятото. Да отидеш на море? Да си починеш? Или пък… да започнеш първата си платена работа? Има как да направиш и
трите едновременно – с лятната
практикантска програма в логистичните бази на Лидл България.
Тя ще се проведе в периода от
1 юли до 31 август 2025 г. – ценно време, в което можеш да трупаш опит, да печелиш и да се развиваш, пък и да ти остане време за почивка.
Има
по-малко от месец до крайния срок за кандидатстване – 22 май, а ето и 5-те най-важни причини да не изпускаш този шанс:
Ще печелиш самПлатена работа с
реална и
сигурна заплата, която е ясно посочена в обявите,
до 200 лв. ваучери за храна и
допълнителни отстъпки през Lidl Plus са сред ползите, които ще получиш, ако започнеш. Най-якото? Това не са просто джобни, а първата ти стъпка към лична финансова независимост.
Ще си близо до вкъщи
Базите се намират само на
8 км от София (с. Равно поле) и
на 7 км от Ямбол (с. Кабиле), така че е идеална за живеещите в столицата, Софийско, Ямболско и Сливенско. Има осигурен
безплатен служебен транспорт, който те откарва и връща без главоболия, без загубено време и без излишен стрес.
Ще натрупаш реален опитЩе участваш в
окомплектоването на пратки, ще
опознаеш логистичните процеси и ще видиш как работи една от най-добре организираните вериги в Европа. Ще се движиш доста и ще поддържаш добра форма. Ще разбереш какво е отговорност, екипност и организация на световно ниво.
Ще имаш време за себе сиРаботното време е от понеделник до петък, по 8 ч на ден, така че уикендите си остават за теб. Ако имаш кандидатстудентски планове или лични пътувания, имаш право на
5 дни неплатен отпуск.
Ще бъдеш на място с възможности за развитие
Lidl e носител на международния сертификат
Top Employer и лидер в сектора. При тях получаваш всичко точно така, както е описано – няма ситен шрифт, няма скрити условия: ако ти обещаят заплата, ваучери и транспорт, ще ги получиш. Хубавото е, че не ти трябва предишен опит – имаш
въвеждащо обучение и постоянна подкрепа от ментори. А ако се справяш добре и искаш да се развиваш, има куп
възможности за продължаване в компанията.
Програмата е подходяща за
ученици в XI и XII клас, навършили 18 години към 30 май. Работата е динамична, подходяща за активни младежи и предлага среда, в която се изграждаш не само професионално, но и личностно.
Кандидатствай до 22 май 2025 г. на
jobs.lidl.bg – раздел "Ученици и студенти“ – "Практикантска програма в Логистика“ – избери
Склад Равно поле или
Склад Кабиле.