Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Европрокуратурата призова като обвиняем бившият министър на енергетиката Владимир Малинов, той не се яви
Автор: Екип Burgas24.bg 10:57 / 24.03.2025Коментари ()965
©
След призовка за обвиняем бившият служебен министър на енергетиката Владимир Малинов не се е явил в българския офис на Европрокуратурата. Това съобщава NOVA, позовавайки се на свои източници. Днес той е бил призован за привличането му като обвиняем, но адвокатът му е депозирал молба, че клиентът му е в болница. 

По неофициална информация призовката на Малинов е по делото на Европрокуратурата у нас известно като "Чирен“. През лятото от прокуратурата на Лаура Кьовеши обявиха, че водят разследване на възможни измами при възлагането на обществени поръчки, свързани с финансиран от ЕС проект за разширяване на подземното газово хранилище. 

След края на служебното правителство "Главчев“ 2 Малинов отново се върна на стария си пост - изпълнителен директор на Упрaвителния съвет на държавната "Булгартрансгаз“.



Още по темата: общо новини по темата: 151
31.03.2025 »
29.03.2025 »
29.03.2025 »
28.03.2025 »
28.03.2025 »
10.03.2025 »
предишна страница [ 1/26 ] следващата страница
Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Evroprokuraturata-prizova-kato-obvinyaem-bivshiyat-ministur-na-energetikata-Vladimir-Malinov-toi-ne-se-yavi-2493959
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.