Отличиха млади художници в националния конкурс "Морето не е за една ваканция"
Автор: Екип Burgas24.bg 16:00 / 18.10.2016Коментари ()4707
©
Над 160 рисунки и приложни творби на млади творци от цялата страна си оспорваха място в тазгодишното издание на националния конкурс "Морето не е за една ваканция". По традиция той се организира от Центъра за подкрепа на личностното развитие - Бургас и е посветен на 31 октомври- Международен ден на Черно море.

Компетентно жури от изявени бургаски художници присъди 33 награди, разпределени в различните раздели и възрастови групи /от 6 до 19 години/.

Победителите ще получат предметни награди и грамоти, осигурени от организаторите на конкурса. До края на седмицата ще станат ясни и отличените в раздел "Фотография" на същия конкурс.

Изложбата с наградените рисунки, фотографии и приложни творби ще бъде открита на 28 октомври 2016 г./петък/ от 16:30 часа в Младежки културен център - Бургас.



Още новини от Новини от Бургас:

https://www.burgas24.bg/novini/burgas/Otlichiha-mladi-hudozhnici-v-nacionalniya-konkurs-Moreto-ne-e-za-edna-vakanciya-677271
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.